Neopakujte stále ty samé chyby

Většina lidí si to ani neuvědomuje, ale pořád opakují ty samé chyby stále dokola. Za „chybu“ já osobně považuji vše, co se nám neosvědčilo. Vše co nám ve svém důsledku ublížilo. Řadu z těchto chyb (nebo-li „negativních vzorců chování“) jsme převzali od našich rodičů a přenesli jsme si je do našich každodenních životů. 

Hodně mě mrzí, když se kolem sebe rozhlédnu a vidím, kolika lidí se to týká. A snad nejsmutnější na tom je, když si ti lidé myslí, že s tím nelze nic dělat.

Lze to změnit!

Ale abych nerozumovala jen tak do větru, rozhodla jsem se jednoho hezkého dne, že s tím něco udělám. Jsem přece dlouholetá vztahová koučka, pomyslela jsem si takto hezky u kávy, a měla bych být schopná vysvětlit každému velmi snadno, jak tyto chyby identifikovat a jak je změnit.

Zkrátím to.

Ukázalo se, že ani moje dlouholeté zkušenosti koučky mi nedovolí to zjednodušit na pár odstavců. Buď to můžu sepsat do někalikastránkové publikace a nikoho z Vás to nebude bavit číst, nebo Vám to můžu předat nějakou zábavnější a přístupnější formou.

Napadl mě seminář.

To mi přislo jako nejrozumnější. Proto jsem sestavila speciální program a na seminář bych Vás tímto ráda pozvala. Chcete-li obdržet více informací, napište mi prosím email na „monika@ventuco.com“ a já Vám zašlu materiál s termíny a místy konání.

Společně s ostatními lidmi se na semináři zábavnou cestou dozvíte, jak chyby, kterých se dopouštíme, identifikovat v reálném čase a jak se jich můžete zbavit. To vše za pomoci jednoduchých nástrojů a technik, které Vás naučím. 

Nečekejte. Zjistěte, kdy jsou nejbližší semináře a zajistěte si svoje místo.

Těšíme se na Vás.
Vaše Monika Richterová