Svajpování nikam nevede

aneb jak se seznámit na internetu

Vyzkoušeli jste už nějaké populární seznamky? Kam Vás dostalo „svajpování“ na Tinderu? Ztratili jste trpělivost u sto padesáté třetí otázky nekonečného registračního formuláře na stránkách jako eHarmony? Přijde Vám, že služby zdarma jsou tam k ničemu, když Vám nenabízejí možnost kohokoli kontaktovat? Naštvaly Vás seznamky jako Badoo nebo Be2 matoucími poplatky?
K tomu, abyste si někoho na internetu skutečně našli, je potřeba dodržet jistá základní pravidla. Potom je to ale poměrně snadné.

  1. Představte se ostatním
    Investujte alespoň dvě minuty do vyplnění profilu. Nemusíte nutně odpovídat na řadu zbytečných dotazů. Vřele Vám však doporučujeme najít si chvilku a poctivě vyplnit aspoň to, co považujete za nutné. Právě informace, které sdílíte, mohou upoutat pozornost Vašeho budoucího partnera! Spousta uživatelů navíc napíše něco jako „pokud chceš vědět víc, napiš mi“. Jenže takový popisek nedává smysl. Pokud Vás někdo nezná, nemá důvod Vám psát. Vy musíte potenciálnímu partnerovi ten důvod dát, a to právě nějakým originálním popiskem. Stačí vymyslet pár přídavných jmen, které se k Vám hodí (poctivý, zodpovědná, impulzivní, spolehlivá apod.), napsat co máte nebo nemáte rádi (mám rád červené víno, mám ráda historické romány) a co rádi děláte (rád jezdím na kole, miluju běh).
  2. Hledejte, prohlížejte a pište
    Na internetovou seznamku je potřeba se pravidelně vracet. Proč? Pokud stojí za to, pravidelně tam přibývají noví uživatelé, takže každý den se tam může objevit Vaše budoucí drahá polovička. To si přeci nechcete nechat ujít! Kvůli tomu má největší cenu oslovovat lidi, kteří se registrovali v poslední době, nejlépe dnes. U nich máte jistotu, že stále někoho hledají a nejspíš si ještě s nikým nepíšou. A pokud ano, rozhodně ne tak dlouho, abyste je nemohli okouzlit Vy.
  3. Aktivita
    Představte si, že jste na večírku, kde se chcete seznámit. Budete mít šanci, že si Vás někdo všimne a pozve na rande, pokud budete tiše sedět v temném koutě? Těžko. To samé platí na seznamce. Narozdíl od baru nebo večírku ale máte na seznamce jistotu, že ostatní také někoho hledají. Nemusíte tak čekat na nějaká znamení nebo významný pohled. Vezměte věci do vlastních rukou, nenechte se odradit, pokud Vás někdo náhodou odmítne, a pište a pište. Máte tolik příležitostí, kolik si jich vezmete! Ostatně jde jen o pár slov napsaných na počítači…

Pokud si chcete tyhle tipy hned vyzkoušet, zkuste se registrovat sem (klikněte). Pro začátek potřebujete jen email a fotku.

Užijte si seznamování. Držím Vám palce!